Kontakt

Jartex ul. Szubińska 59A 85-312 Bydgoszcz Pon-Pt: 9:00-17:00 Sobota: 9:00-13:00
tel./fax. 052 373 49 64 tel. kom. 694 660 979 tel. kom. 795 202 197 tel. kom. 602 619 941 jartex@jartex.com.pl
Pobierz katalogi Wyślij e-mail Kontakt na żywo

Witamy w Jartex

Już od ponad 20 lat, oferujemy swoje usługi z zakresu sprzedaży i montażu szeroko pojętej storalki okiennej i drzwiowej. Cenne, długoletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że pomożemy podjąć Ci najlepszą możliwą decyzje przy wyborze drzwi, okien, bram, rolet, żaluzji i innych akcesoriów. Zdajemy sobię sprawę, jak ważnym miejscem dla każdego człowieka jest dom i dokładamy najwyższych starań by poprawić Twój komfort i bezpieczeństwo.

Czym jesteś zainteresowany?

Drzwi wewnętrzne

Dobrze dobrane drzwi stanowią o bezpieczeństwie, estetyce i wygodzie każdego mieszkańca. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju drzwi - od zewnętrznych wejściowych, wewnętrznych po nietypowe drzwi szklane lub harmonijkowe z nadrukami. Drzwi Bydgoszcz? Tylko my!

Okna

Bez względu na styl wnętrza, który posiadasz czy typ witryny, którą chcesz zastąpić, w naszej firmie znajdziesz wymarzone okna do swojego mieszkania. Idealnie spersonalizowane okna zagwarantują Tobie spokój na lata. Najbardziej atrakcyjne okna w Bydgoszczy!

Bramy

Nasze bramy to rozwiązanie ergonomiczne, innowacyjne i nowoczesne, zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Wyposażone w najnowszą automatykę znacznie poprawiającą Twój komfort. Szukasz bramy? Bydgoszcz, ul. Szubińska 59A

Rolety

Oferowane przez nas systemy zaciemnienia wnętrz to sprawdzone i trwałe produkty, znanych producentów. Bogactwo styli, tkanin, wzorów i kolorów sprawia, że dobranie doskonałego systemu ochrony przed światłem staje się niezwykle proste. Montaż rolet w Bydgoszczy.

Loading...