Drzwi Okna Bydgoszcz

Drzwi przesuwane

 

DRZWI PRZESUWANE

Drzwi przesuwne naścienne jest to ciekawy sposób wygospodarowania przestrzeni ,stosowny najczęściej tam gdzie tradycyjnie otwieranie drzwi na zawiasach zabiera zbyt dużo miejsca.
System składa się z górnej aluminiowej szyny wraz z dwoma cichymi wózkami jezdnymi oraz systemem dolnego prowadzenia drzwi .
Na drzwi przesuwne można wykorzystać większość skrzydeł pokojowych,

 

KONSTRUKCJA
Oferowany system składa się z szyny wraz z wózkami jezdnymi, osłony szyny oraz z belki odbojowej. Osłona i belka odbojowa są wykonane z płyty wiórowej i MDF-u, oklejone są okleinami w kolorystyce zgodnej z ofertą ościerzyny Porta SYSTEM.

POKRYCIE
Ościeżnice są pokrywane następującymi okleinami: Minimax, Poradecor, Portadur, drewnopodobną, CPL oraz okleinami z drewna naturalnego.
Kolory oklein dopasowane są do kolorystyki skrzydeł drzwiowych znajdujących sie w standardowej ofercie Porta KMI Poland.

AKCESORIA- w cenie zestawu
- Szyna z wózkami jezdnymi – Zaczep zamka – Uszczelka szczotkowa samoprzylepna
- Element prowadzący i stabilizujący skrzydło w pionie montowany do podłogi

WYMIARY ZESTAWU
Jednoskrzydłowy. Do skrzydeł o szerokości: „60”, „70”, „80”, „90”, „100”.

UWAGI
- Montaż zestawu nalezy wykonać w pomieszczeniach z ostatecznie wykończonymi ścianami (np. Tapety) i podłogą (np. Parkiet)
- Zestaw jest uniwersalny co do kierunku i wysunięcia skrzydła. Kierunek można zmieniać po lewej lub prawej stronie tunelu Porta SYSTEM.
- „Tunel” Porta SYSTEM oznacza ościeżnicę w wersji bez zawiasów i zaczepu zamka oraz bez przygotowanych pod nie gniazd.

   dostępne kolory  

spacer
projektowanie stron www, sklepy internetowe